TÜBİTAK MAM TURKCHEM FUARINA KATILDI

-A +A

TÜBİTAK MAM Kimyasal Teknoloji Enstitüsü (KTE), 8-10 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen, ‘Uluslararası Kimya Fuarları TURKCHEM 2018’ çatısı altındaki “ChemShow Eurasia, ChemLab Eurasia ve ChemTech Eurasia Sanayi Fuarları”na katılım sağladı.

Fuar, 20 ülkeden 300 katılımcı ile 1.000’in üzerinde firma/firma temsilcisi ve 70 ülkeden 12.000’i aşkın profesyonel ziyaretçiyi buluşturdu. Kimyasal Teknoloji Enstitüsü, 10. Holdeki T532 Numaralı Stand’ta TÜBİTAK MAM’ı temsil etti. Enstitü Çalışma Grupları tarafından geliştirilen ürünler, projeler ve çalışma konuları hakkında detaylı bilgi verilerek, test/analiz hizmetleri ile TÜBİTAK destekleri tanıtıldı.

Üç gün devam eden Fuarda, çeşitli sektörlerden, üniversitelerden ve fuar katılımcılarından yoğun ilgi gören TÜBİTAK MAM Standı, yerli ve yabancı ziyaretçiler ile olası işbirlikleri ve ortak çalışma konularında görüşmeler yaptı.

 Ayrıca 9 Kasım Cuma günü, Fuar alanında ki Konferans Salonunda “TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Kimyasal Teknoloji Enstitüsünde Yapılan Çalışmalar” başlığı altında tanıtım ve bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

Fotoğraflar

16.11.2018